بلیط هواپیما
رزرو هــتل
بلیط قــــــطار
رستوران
نوشیدنی
اطلاعات دریافتی از شما معتبر نمی باشد لطفا دوباره تلاش کنید!
پیشگفتار و مقدمه صفحه اول وبسایت

به سامانه پروازهای داخلی و خارجی کشورمان خوش آمدید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون برصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهن نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

نویسنده : سلیمانی نژاد

به سامانه پروازهای داخلی و خارجی کشورمان خوش آمدید
اخبار

هشدار دوباره به وزیر راه برای گرانی بلیت هواپیما + نمودار افزایش نرخ هشدار دوباره به وزیر راه برای گرانی بلیت هواپیما + نمودار افزایش نرخ

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرمهم، افزایش نرخ بلیت پروازهای داخلی بیشتر از یک ماه است که داغ شده و از مردم تا نمایندگان مجلس و فعالان گردشگری به آن واکنش نشان داده‌اند. حتی وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان هواپیمایی با افزایش نرخ بلیت هواپیما در مسیرهای داخلی مخالفت کرده و این اقدام را تخلف دانسته‌اند. با این وجود شرکت‌های خدمات گردشگری همچنان از کنترل نشدن قیمت‌ها خبر می‌دهند. برخی از آژانس های مسافرتی حتی از سوی بعضی ایرلاین‌ها تهدید شده‌اند.

ادامه مطلب ...
تور ترکیه ویژه تزریق واکسن کرونا؟! تور ترکیه ویژه تزریق واکسن کرونا؟!

به گزارش بخش اجتماعی سایت خبرمهم، همزمان با اعلام برنامه زمان‌بندی تزریق واکسن کرونا در برخی کشورها، عده‌ای دست به کار شده و تبلیغاتی را با عنوان تور استانبول ویژه تزریق واکسن کرونا آغاز کرده‌اند. ظاهرا این تور که قیمت آن از ۱۲ میلیون تومان شروع می‌شود، با شعار «سفر و سلامتی» برای اواخر دی‌ماه برنامه‌ریزی شده و بنا بر اعلام، یک روز گشت شهری رایگان هم دارد.

ادامه مطلب ...
پروازهای انگلیس در اکثر کشورهای جهان ممنوع شد پروازهای انگلیس در اکثر کشورهای جهان ممنوع شد

خبر انتشار این نوع جدید ویروس کرونا باعث شد دولت انگلیس از برنامه های خود برای تسهیل رفت و آمد خانواده ها در ایام کریسمس عقب نشینی کرده و لندن و سایر مناطق جنوب این کشور را که کانون آلودگی جدید هستند، قرنطینه کند. کشورهای متعددی در روزهای گذشته اعلام کردند قصد دارند مرزهای خود را به روی انگلیس ببندند. در اروپا، کشورهای فرانسه، آلمان، ایتالیا، ایرلند و هلند اعلام کردند پروازها از انگلیس را ممنوع می کنند. اتریش و سوئد هم آماده اعلام ممنوعیت مشابه می شوند.

ادامه مطلب ...
خطا شناور در صفحه